БіоТуалет ФізіТабс

БіоТуалет ФізіТабс - Усуває запахи, розріджує тверді речовини, полегшує обслуговування і допомагає тримати ваш біотуалет в чистоті.

16 капсул на 16 заповнень нижнього баку-резервуару ємкістю 10 літрів

Легкі у використанні розчинні капсули

БіоТуалет ФізіТабс допомагає переробляти органічну речовину, таким чином прискорює процеси розкладання органіки до однорідної консистенції, зменшує об'єм відходів, що замулюють (забруднюють) систему та зменшує газоутворення.

БіоТуалет ФізіТабс формує на внутрішній поверхні тонку біологічну плівку, що захищає від впливу патогенних мікроогранізмів, запобігає утворенню внутрішнього нальоту та збільшує термін експлуатації біотуалету.

Механізм дії БіоТуалет ФізіТабс є найбезпечнішим методом біологічного синтезу. Вміст бака, після застосування можна утилізувати як звичайні відходи в загальну каналізацію. Не містить формальдегідів. Дозволено для зливу відходів в грунт і для подальшого їх використання в якості компосту.

За потреби, у разі необхідності видалення сильних запахів – оприскуйте внутрішню поверхню раковини унітазу робочим розчином за допомогою звичайного оприскувача. Для видалення сильних запахів використовуйте частіше.

БіоТуалет ФізіТабс™ усуває неприємні запахи і розріджує тверді речовини для легкого очищення баку-резервуару.

Переваги використання БіоТуалет ФізіТабс

БіоТуалет ФізіТабс™ є потужним засобом для підтримки чистоти вашого біотуалету в простій у використанні капсулі. Просто розчиніть капсулу у теплій воді (потрібно близько 15 хвилин) та вилийте в раковини унітазу біотуалету після розчинення.

БіоТуалет ФізіТабс™ ефективно протягом 14 днів (при середній частоті використання). Є найбільш ефективним при постійному використанні.

Використання.

Використовуйте 1 капсулу на 10 літрів ємкості нижнього баку-збірника. Для приготування робочого розчину на одне використання розчиніть необхідну кількість капсул у 2-х літрах теплої води. Зачекайте 15 хвилин для повного розчинення. Вилийте в біотуалет. У випадку необхідності готовий розчин в закритій пляшці можна зберігати в темному та прохолодному місці протягом 7-ми днів.

УВАГА: тримати поза зоною доступу дітей. Дратує очі. У разі контакту з очима, промити водою протягом 15 хвилин.

Склад: висококонцентрована суміш мікроорганізмів.
Безпечно для людей, риб, рослин, домашніх тварин.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.
Активні інградієнти вироблені в США.

Вміст: 16 капсул з порошком синього кольору

Термін придатності: 2 роки

Ціна: 16 Розчинних капсул у блістері — 127 грн.

Купити