Біота Макс

«Біота Макс» є унікальним, натуральним, екологічно чистим грунтовим пробіотиків і біодобривом (природні ліки для відновлення мікрофлори грунту). Без перебільшення можна сказати, що Biota Max ™ є єдиним в світі препаратом для грунту, який містить корисні грунтові бактерії, гриби і азотфіксуючі бактерії. Всі ці мікроорганізми знаходяться в одній, простий у використанні шипучій швидкорозчинній таблетці.

«Біота Макс» сертифікований як Органічний продукт для вирощування різних культур.

Кожна розчинна таблетка містить мільярди корисних грунтових бактерій і корисних грунтових грибів. Разом ці мікроорганізми з наукової точки зору підібрані для відновлення продуктивності грунту та сприяння зростанню рослин.

Корисні грунтові мікроорганізми в «Біота Макс» допоможуть вашим рослинам стати сильнішими і мати здорову кореневу систему при використанні в меншій кількості азотних та інших мінеральних добрив.

«Біота Макс» Захищає від грибкових захворювань. Підвищує природний імунітет рослин, виробляє природні антибіотики в контрольованих дозах. На даний момент перевірено придушення мікрофлорою «Біота Макс» понад 250 найменувань шкідливих мікроорганізмів.

Проростання насіння, розвиток коренів і зростання рослин залежать від грунтових мікроорганізмів. Збільште грунтові мікроорганізми за допомогою «Біота Макс».

Переваги «Біота Макс»:

Призначення

Пробіотик «Біота Макс» рекомендується застосовувати на виснаженому та постраждалому від застосування «хімії» грунті, а так само на здоровому грунті для додаткового збільшення врожайності. Незамінний засіб при методі органічного землеробства.

Ефекты:
shapeimage_2

При регулярному використанні «Біота Макс» Ви отримуєте здорову родючий грунт, значно знижуєте або зовсім прибираєте необхідність використовувати мінеральні добрива та хімічні засоби захисту рослин!

Ціна:

Швидко-Розчинна шипуча таблетка (1 шт на 10 соток) — 229 грн

Інструкція використання Пробіотика Глобіома «Біота Макс»

Відео-Інструкція використання Пробіотика Глобіома «Біота Макс»

Купити