Очищення каналізації

Дренажні ФізіТабс

Таблетки для зливних труб містять мільйони безпечних природних бактерій, які виробляють ензими і розкладають мильні залишки, жир, масла, бруд і мінеральні відкладення, що зменшують діаметр труб. Таблетки для зливних труб прочистять забиті труби і допоможуть запобігти подальшому забрудненню. Також вони приберуть неприємні запахи.

Без обробки, зливні труби засмічуються мильними залишками, жиром, маслами, брудом, мінералами та іншими органічними відходами. Це призводить виникнення запахів і засмічення повільно наростає в трубах, зменшуючи їх прохідність. Велика частина цих з'єднань може бути розкладена мікроорганізмами. У міру того, як діаметр труби зменшується через відкладення, водотік зменшується і затори стають звичайною справою.

Методика застосування

Для прочищення забитих зливів, душових, туалетів, сміттєвих зливів: наповніть відро 2 літрами (або більше) води. дкладення, водотік зменшується і затори стають звичайною справою.

У відро киньте шипучу таблетку і дочекайтеся її розчинення (2-3 хвилини). При розчиненні таблетка рівномірно розчиниться по всьому об'єму води – Перемішування не потрібне.

Вилийте рідину у зливи туалету, раковини та ін. В особливо забиті зливи налийте більше. Після застосування, змийте туалет. Повторіть через 2-3 дня якщо потрібно.

Забиті зливи прочищаються зазвичай за 1-2 застосування. Сильно забиті можливо зажадають більше часу. Якщо засіб не працює, можливо злив забитий фізично, наприклад рушником, пластиком, дерев'яними корінням і тп і Вам буде потрібна допомога сантехніка.

Для найкращих результатів застосовуйте пізно ввечері, або під час малого використання води. Таблетки є потужним засобом! Якщо вам потрібно прочистити тільки один злив, раковину, душ, туалет, 1 таблетку розчиніть у воді і використовуйте розчин щодня в рівних кількостях. Такого розчину може вистачити до 1 місяця використання!

Профілактика засмічення:

Після прочищення забитих зливів, регулярне використання допоможе запобігти наступному засміченню.

Використовуйте 1 таблетку в місяць, як описано вище.

Ціна: Швидко-Розчинна Шипуча Таблетка — 127 грн.

Купити

Специфікація

Форма Суха шипуча швидкорозчинна таблетка
Маса 4,5 гр
Використання Каналізація, дренажні та септичні системы.
Результат використання Розкладання і недопущення утворення органічних відкладень і засмічень, що зустрічаються в дренажних та каналізаційних системах.
Норми використання В міру потреби
Запах/колір/Концентрація Немає/Світло голубий/ 13,5 млрд. КОЕ
Оптимальні умови використання
Температура використання 10-45 С
Важливо Працює тільки за наявності води