Очищення каналізації

Дренажні ФізіТабс таблетка - Видаляє неприємні запахи та підтримує чистоту в сифонах та каналізаційних трубах.

Проста у використанні шипуча таблетка

Небуде працювати при повному засміченні, якщо вода не сходить в каналізацію

З часом, зливні труби засмічуються мильними залишками, жиром, оліями, брудом, мінералами та іншими органічними відходами. Це призводить до виникнення неприємних запахів, засмічення повільно наростає в трубах, зменшуючи їх прохідність.

Велика частина цих з'єднань може бути розкладена мікроорганізмами.

Дренажні Фізітабс для зливних труб містять мільярди безпечних природних бактерій, які виробляють ензими і розкладають мильні залишки, жир, масла, бруд і мінеральні відкладення, що зменшують діаметр труб. Таблетка для зливних труб прочистить забиті труби і допоможе запобігти подальшому забрудненню. Також зникнуть неприємні запахи.

Застосування для таблетки:

Для прочищення забитих зливів, душових, туалетів, сміттєвих зливів: наповніть ємність 2 літрами води. Киньте шипучу таблетку і дочекайтеся її розчинення (2-3 хвилини). При розчиненні таблетка рівномірно розчиниться по всьому об'єму води – перемішування не потрібне. Вилийте рідину у зливи туалету, раковини та ін. В особливо забиті зливи налийте більше ніж у інші. Після цього протягом 6-8 годин не зливати воду. Повторіть через 2-3 дні якщо потрібно.

Забиті зливи прочищаються зазвичай за 1-2 застосування. Сильно забиті зливи можливо зажадають більше часу. Якщо засіб не працює, можливо злив забитий фізично, наприклад рушником, пластиком, волоссям та іншим. Вам буде потрібна допомога сантехніка.

Профілактика засмічення: після прочищення забитих зливів, регулярне використання допоможе запобігти наступному засміченню.

Використовуйте 1 таблетку в місяць, як описано вище.

Застосування для капсули:

Для усунення запаху та підтримки у чистоті зливів, душових, туалетів, сміттєвих зливів: розчиніть одну капсулу у 0,5 літри теплої не хлорованої води. Дочекайтеся повного розчинення (приблизно 15 хвилин). Вилийте рідину у місце зливу. Використовуйте одну капсулу для одного зливу. Повторюйте за потреби.

Для найкращих результатів застосовуйте пізно ввечері, або під час малого використання води.

Для попередження винекнення неприємних запахав та внутрішніх нашарувань у трубах рекомендуємо щоденне використання.

У випадку засмічення у зливах рекомендуємо використовувати Дренажні Фізітабс у формі шипучої швидкорозчинної таблетки

Вміст: одна капсула з порошком синього кольору або одна швидкорозчинна шипуча таблетка

Ціна:

Розчинна капсула - 23 грн.

Швидкорозчинна шипуча таблетка — 127 грн.

Купити