Очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів та акваріумів

Риби в декоративних водоймах сильно страждають від брудної води. Органічні забруднення у воді ставка викликають стрес у риб і можуть сприяти зниженню у них корисного слизового покриття. Це покриття виступає в якості бар'єру для запобігання впливу шкідливих бактерій, таких як Aeromonas, що викликають гниття плавців, хвостовій частині.

Використовуйте "Глобіома Водойма Физитабс" для збільшення популяції корисних бактерій і скорочення чисельності шкідливих мікроорганізмів, таких як Аеромонас.

Бактерії створюють природну біосферу, що робить дно і бічні поверхні водойми більш легкими для чищення, а також сприяє підтримці здоров'я риб.

Погані запахи, такі як сірководень, аміак і органічні кислоти, являються прямим результатом зброджування, анаеробного розкладання органічного матеріалу. У міру накопичення органічного матеріалу, вміст кисню у ставку сніжаеться. Це створює ще більше неприємних запахів! Глобіома Понд Фізітабс розкладає органічний матеріал аеробно, не дозволяючи йому накопичуватися знову, і сприяє усуненню неприємних запахів!

"Глобіома Водойма Фізітабс" зробить Ваш водойму чистышою, підвищить якість води, а також створить сприятливі умови для риб і декоративних рослин.

"Глобіома Водойма Фізітабс" - це ефективне екологічно чистий засіб для очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів і акваріумів.

Бактерії "Глобіома Водойма Фізітабс" переробляють відмерлі органічні речовини, запобігаючи накопиченню шкідливих нітратів, аміаку, фосфатів, сірководню і синьо-зелених водоростей. Мікроорганізми, що входять до складу біопрепарату створюють корисну для здоров'я риб середу і підвищують їх виживання.

"Глобіома Водойма Фізітабс" сприяє підвищенню рівня кисню і якості води, а також усуває неприємні запахи! Регулярне застосування дозволить скоротити кількість чисток і запобігти накопиченню забруднень, в тому числі насосного обладнання, фільтрів та труб.

Використання для водойм:

Об'єм від 500 до 5000 літрів - 1-2 табл. на місяць
Об'єм до 50 кубічних метрів води - 2-5 табл. на місяць
Об'єм більшее 50 кубічних метрів води - проконсультуйтеся із представником

Просто розведіть таблетку в 1-2 літрах води і вилийте розчин по периметру водойми не ближче 30 см від берега.

Безпечно для людей, риб, рослин і домашніх тварин.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Ціна:

Швидко Розчинна шипуша таблетка (1 шт на об'єм водойми 10 м3 на місяць) — 127 грн

Купити