Вирощуємо Великий Редис

Child holding a basket of red and white radishes

Як зробити Редис крупніше?

Корисні бактерії вже давно використовуються по всьому світу на сотнях рослин при органічному і традиційному методах вирощування. Застосування цієї технології однаково ефективно в вирощуванні ВЕЛИКОГО редису як вдома на городі, так і на полях великих фермерських господарств. Здоровому грунту потрібен здоровий грунтовий пробиотик. «Біота Макс» ТМ «Глобіома» це суміш з десяти видів відібраних корисних грунтових грибків і бактерій, яка точно повторює склад мікроорганізмів присутніх в хорошому, родючому грунті.

Redis-ViolaЦі організми збільшують кореневу масу рослини і таким чином призводять до збільшення врожаю. Так само велика коренева маса дозволяє рослині рости швидше і крупніше. Вирощують ВЕЛИКИЙ РЕДИС за допомогою корисних природних ґрунтових грибків і бактерій. Сумарний вплив призводить до збільшення врожаю і скорочення в потребі в азотних добривах на 15-30%.

Люди які вирощують овочі традиційним і органічним способами, як і ті хто вживають їх в їжу надзвичайно уважні до змісту в овочах шкідливих хімічних сполук - нітратів. Всі живі організми присутні в даному біопрепарат пройшли сертифікацію OMRI (Organic Materials Review Institute - Інститут Експертизи Органічних Матеріалів США). Згадані організми також сертифіковані, що не є патогенні (не викликають захворювань) і НЕ є ГМО (генетично НЕ модифіковані). Вони скорочують хімічне забруднення замінюючи собою традиційні методи обробки грунту і рослин.

Radish

Переваги:

Купити

Детальна інструкція використання пробіотика Глобіома «Біота Макс»