Очищення вигрібної ями, септика

Очищення стічних вод, вигрібних ям, септиків.
Біопрепарат в формі швидкорозчинних таблеток Фізітабс або капсул.

ГЛОБІОМА СЕПТИК ФІЗІТАБС - Екологічно чистий засіб для очищення септиків, каналізації, вигрібних ям, що випускається у формі шипучою таблетки і не має аналогів в світі. Він складається з живих мікроорганізмів, ефективно розкладають різні види забруднень.

Призначений для очищення каналізаційних систем різних типів (септики, вигрібні ями, дачні туалети і т.п.).

Поступаючи в стоки, мікроорганізми активізуються і запускають процес розкладання відходів. Живі мікроорганізми ефективно розкладають органічні сполуки, відходи і жири, що містяться в каналізаційних системах, і значно знижують потреба у використанні асенізаторських машин, допомагаючи вирішити проблему відходів на будь-якій ділянці.

ГЛОБІОМА СЕПТИК ФІЗІТАБС - Це високо концентрована суміш мікроорганізмів, відібраних науковим шляхом через їх підвищеної здатності перетравлювати жири, масла, білки, крохмаль, миючі засоби та інші органічні відходи, які накопичуються в водостічних трубах, септиках, вигрібних ямах, дачних туалетах.

Такі забруднення з плином часу можуть призвести до повного збою септичній системи. Витрати по заміні септика можуть відрізнятися, але заміна навіть найменшої системи може коштувати чимало грошей.

Завдяки здатності мікроорганізмів, що знаходяться в складі препарату, розщеплювати органічні сполуки, жири та інші відходи стоків, препарат є універсальним засобом для видалення з води різних видів забруднень.

Ефективність і простота застосування продукту допомагають домогтися високих результатів у боротьбі з відходами стоків в короткі терміни і без зайвих витрат.

Заощаджуйте кошти з новітнім біопрепаратом для очищення всіх видів стічних вод ГЛОБІОМА СЕПТИК ФІЗІТАБС.

Властивості «Глобіома Септик Фізітабс»

Переваги «Глобіома Септик Фізітабс»

Рекомендації при використанні «Глобіома Септик Фізітабс»

Ціна:

Розчинні капсули 2 шт (2 шт на об'єм стоків 1-1,5 м3 на місяць) — 28 грн

Швидко Розчинна шипуша таблетка (1 шт на об'єм стоків 5 м3 на місяць) — 127 грн

Купити

Примітка

Глобіома Септик Фізітабс - це потужний засіб нового покоління для очищення і профілактики вигрібних ям, септика і каналізації у вигляді швидкорозчинної шипучої таблетки або розчинної капсули. Просто дістаньте таблетку або капсулу з упаковки, опустіть її в унітаз, дочекайтеся поки вона розчиниться і змийте. Легко і просто!

Обслуговування септичній системи: Дістаньте таблетку або капсулу з упаковки, опустіть її в унітаз (відро води), почекайте близько 5-15 хвилин поки вона розчиниться і змийте (вилийте в яму).

Використовуйте 1 капсулу на кожні 0,5 - 0,75 кубічних метрів стічних вод щомісяця для профілактики або 1 капсулу на кожні 0,5-0,75 кубічних метрів стічних вод щотижня в разі сильних забруднень дренажної системи.

Використовуйте 1 таблетку на кожні 5 кубічних метрів стічних вод щомісяця для профілактики або 1 таблетку на кожні 5 кубічних метрів стічних вод щотижня в разі сильних забруднень дренажної системи.

Термін придатності препарату в запечатаній заводській упаковці - 5 років для таблетки. 2 роки для капсули.

Термін придатності препарату у відкритій заводській упаковці - 1 рік (зберігати в сухому темному місці при температурі від 0 до +45 градусів Цельсія).