bio-sys.com.ua
  1. Головна /
  2. Про нас

ПРО НАС

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Ласкаво просимо на сайт торгової марки «Globioma». Ми щиро раді Вашій увазі до нас і нашої продукції. Дозвольте в двох словах розповісти вам про нас і нашу роботу.

Ви напевно вже знаєте, що на даний момент в Україні питання екології та чистоти продуктів харчування є особливо гострими. З цієї причини Компанія «Глобіома-Україна» постійно досліджує ринок добрив і засобів очищення забруднень. У процесі вивчення, ми з'ясували, що на даний момент існує гостра потреба українського ринку в біопрепаратах, що не містять шкідливих для здоров'я людини і навколишнього середовища компонентів. Адже цілком природно, що всі хочуть отримувати здорову їжу і жити в здоровому середовищі проживання.

Як ви розумієте, до моменту наших досліджень певні біопрепарати різної спрямованості вже були створені деякими вітчизняними та зарубіжними компаніями. Одні з них не змогли показати достатню ефективність, щоб зацікавити потенційного покупця, а інші не вийшли за межі лабораторій інститутів, в яких були розроблені.

Наша компанія взяла на себе роботу по збору інформації, порівняно можливостей та оцінки ефективності різних біопрепаратів і, при необхідності, підборі відповідного цим биопрепаратам обладнання. Ми робимо це заради того, щоб надати нашим клієнтам товари найкращої якості. Свого часу Генрі Форд сказав - «Розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж радість від низької ціни».

Ми знайшли і вибрали для Вас цілу серію різних екологічно чистих і ефективних рішень для самих різних потреб людини. Від елементарного видалення неприємного запаху і підвищення врожайності до переробки токсичних відходів промисловості. Завдяки цьому, тепер у Вас з'явилася можливість не тільки отримувати консультації, а й купувати все необхідне для реалізації своїх ідей з одного джерела.

Не дивлячись на виконану роботу, ми не тільки продовжуємо вести пошук нової продукції, але і розробляємо свої комплексні рішення для екології та землеробства. Деякі з цих рішень є «революційними», тому що використовують передові розробки в області мікробіології і нано-технологій, а по ефективності не мають аналогів в світі.

НАШ ДЕВІЗ

«Технології здорового майбутнього для Вас»

МІСІЯ

Подарувати людям радість жити на екологічно чистій землі, збирати вирощений на цій землі здоровий врожай і купатися у чистій і здоровій воді. Природа вже створила все для цього, залишилося протягнути руку.

СТРАТЕГІЯ

Рішення проблем екології та врожайності, як для підприємств, так і для приватних клієнтів через з'ясування їх потреб.

МЕТА

Донести різним людям ідею про легкий і найпростіший спосіб здорового харчування і збереження навколишнього середовища через застосування в звичайному житті препаратів і товарів заснованих на цілком природних біотехнологіях.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Уважне і швидке обслуговування клієнтів командою професіоналів, які знають свою справу; індивідуальний підхід до проблеми і комплексні рішення, що забезпечують якість і ще раз якість результату.