bio-sys.com.ua

Для ставка - "Водоймище Фізітабс"

Очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів і акваріумів

Замовити Отримати консультацію
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 0
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 1
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 2
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 3
  1. Головна /
  2. Каталог /
  3. Чиста вода пруда, акваріума /
  4. Для ставка - "Водоймище Фізітабс"
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 0
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 1
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 2
Для ставка - "Водоймище Фізітабс" - 3

Переваги

робить воду чистою і прозорою

безпечний для риб, рослин і тварин

скорочує кількість азоту та аміаку

усуває неприємні запахи

розкладає органічні речовини

сприяє збільшенню насичення киснем

Регулярне застосування дозволить скоротити кількість чисток і запобігти накопиченню забруднень водойми !!!

Назначение

Глобіома «Водойма Фізітабс» - це ефективний екологічно чистий препарат для очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів і акваріумів.

Бактерії «Водойма Фізітабс» переробляють відмерлі органічні речовини, запобігаючи накопиченню шкідливих нітратів, аміаку, фосфатів, сірководню і синьо-зелених водоростей. Що входять до складу біопрепарату мікроорганізми створюють корисну для здоров'я риб середу і підвищують їх виживання.

«Водойма Фізітабс» сприяє підвищенню рівня кисню і якості води, а також усуває неприємні запахи! Регулярне застосування дозволить скоротити кількість чисток і запобігти накопиченню забруднень.

Риби в декоративних водоймах сильно страждають від брудної води. Органічні забруднення у воді ставка викликають стрес у риб і можуть сприяти зниженню в них корисного слизового покриття. Це покриття виступає в якості бар'єру для запобігання впливу шкідливих бактерій, таких як Aeromonas, що викликають гниття плавців, хвостовій частині.
Використовуйте «Водойма Фізітабс» для збільшення популяції корисних бактерій і скорочення чисельності шкідливих мікроорганізмів, таких як Aeromonas.

Бактерії створюють природну біосферу, роблять дно і бічні поверхні водойми більш легкими для чищення, а також сприяє підтримці здоров'я риб.

Погані запахи, такі як сірководень, аміак і органічні кислоти, є прямим результатом зброджування, анаеробного розкладання органічного матеріалу. У міру накопичення органічного матеріалу, вміст кисню у ставку знижується. Це створює ще більше неприємних запахів! «Водойма Фізітабс» розкладає органічний матеріал аеробно, не дозволяючи йому накопичуватися знову, і сприяє усуненню неприємних запахів!

Глобіома «Водойма Фізітабс» зробить Ваш водойму чистим, підвищить якість води, а також створить сприятливі умови для риб і декоративних рослин.

Глобіома «Водойма Фізітабс» - це комплекс мікроорганізмів для реалізації таких дій, як профілактика та попередження від накопичення мулу, ряски, синьо-зелених водоростей, каламутності і цвітіння води, а також відновлення біологічного балансу водойми. Ефективний вплив на очистку водойм засноване на природному відборі штамів мікробних культур, які споживають поживні речовини, що включають нітрати і фосфати, що виникають при розкладанні палого листя, риб і відходів тваринництва і інших живильних стоків органічних забруднювачів від навколишнього водозбору.

Використання «Водойма Фізітабс» відновлює екологічний баланс і естетику водойми, тим самим значно зменшуючи необхідність в механічних днопоглиблювальних роботах і застосуванні шкідливих хімічних речовин. Очищення водойми біо-реагентами це одна з новітніх технологій очищення води водойм від мулу, очищення дна водойми, «Водойма Фізітабс» безпосередньо не зачіпають населення будь-якої аквакультури, замість цього суміш мікробів харчується і зменшує кількість відходів і патогенних мікроорганізмів, створюючи таким чином здорове довкілля для аквакультури.

«Водойма Фізітабс» - біологічна очистка водойми, один з найкращих природних методів очищення водойм.

Ретельно створений в лабораторних умовах, методом підбору найбільш продуктивних штамів мікроорганізмів, є не токсичним продуктом, сапрофітним (розкладає тільки неживі тканини), а також безпечним для навколишнього середовища.

Застосування для ставка або водойми

  1. Обсяг 500 - 5000 літрів - 1-2 табл. у місяць
  2. Обсяг до 50 кубічних метрів води - 2-5 табл. у місяць
  3. Обсяг більше 50 кубічних метрів води - проконсультуйтеся.

Просто розведіть необхідну кількість препарату в 1-2 літрах води і вилийте розчин по периметру водойми не ближче 30 см від берега.

1 таблетка призначена для очищення водойми площею до 10 кв. м. при середній глибині 1 метр.

При сильному забрудненні рекомендується перше внесення збільшити в 2 рази.

 

Безпечно для людей, риб, рослин і домашніх тварин.

Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Активні інградієнти зроблені в США.

Код товару: 4820233540113
Водойма Фізітабс, таблетка, 1 шт, до 10 кв.м. водойми
173 грн
купити
* Постачальник має право змінити ціну в залежності від зміни курсу валют
Вся продукція сертифікована


детальніше

Відгуки покупців

Виктория

Заказывала препарат для биотуалета. Капсулы удобны в использовании, эффективны, полностью справляются с поставленной задачей. Недостатков нет.

Александр

Таблетка для удаления запахов работает. Запах кота исчез после одной обработки поверхности.

Алена

У меня очень старая стиральная машинка, 10 лет работает и не чистилась. Думаю что для ее возраста все ок, почти запаха не осталось. Препарат справился с задачей.

Ирина

Заказывала средство для аквариума. Очень классное! Аквариум и правда на много медленней загрязняется, без него могла менять хоть каждую неделю. Буду заказывать ещё! )

Полина

спасибо менеджеру быстро связались все объяснил, отправили в тот же день. рекомендую.

Аня

Швидко передзвонили і проконсультували, відправили в день замовлення. Рекомендую

Сергей Иванович

Продавец быстро вышел на связь, все доступно объяснил, все понравилось, товар соответствует описанию.

Наталья

Таблетку для удаления запаха в стиральной машине доставили очень быстро. Неприятный запах убрался после использования 1 таблетки. Очень довольна. Спасибо и всем рекомендую.

написати відгук